+420 724 373 701
Switch to english version EN

Proč já?

Máte pocit, že váš život je jeden velký začarovaný kruh? Provází vás stále stejné nepříjemné situace a nevíte, jak z nich ven? Nechcete se smířit s rozsudkem nešťastníka, který vždy přijde zkrátka, a tak přemýšlíte, co děláte špatně, a hledáte příčiny? Teorie karmy vám také moc na štěstí nepřidává, spíše vás ještě více uvrhne do deprese, protože komu by se chtělo žít s vědomím, že do smrti bude pykat za činy z minulých životů nebo za činy svých předků?

Síla přesvědčení

Můj život byl též dlouhou dobu jeden velký začarovaný kruh. Odmítala jsem se ale vzdát názoru, že každý máme nárok žít štastný život a že o všem rozhoduje pouze naše přesvědčení. Budeme-li věřit, že jde o karmu, pro jejíž odbourání musíme ujít dlouhou cestu plnou strasti, bude to tak. Uvěříme-li ale, že jsou i citlivější a rychlejší metody, jak z bludného kruhu vystoupit, bude to tak. Ano, transformace celého života není jednoduchá, vyžaduje sílu a vnitřní odhodlání a bez nějakých slz to nejspíš nepůjde. Jsem si však jistá, že to nemusí být drastické jako například roky v regresních terapiích (i když samozřejmě jsou situace, kdy i ty mohou být využity).

Věda a spiritualita k sobě mají blízko

Jsem toho názoru, že zásadního zlomu dosáhneme, pokud spojíme vědecký a spirituální přístup v jeden. Koučink ke šťastnému životu, který nabízím, je metoda vytvořená na základě poznatků z neurovědy a pozitivní psychologie doplněná o práci s podvědomím a energií. Tato metoda vás vede správnou cestou, protože umožňuje být nohama na zemi a zároveň využívat napojení na své vyšší já. V koučinku se neradí, nesoudí, jen se udržuje přítomnost a kladou se správné otázky, které umožní koučovanému najít odpovědi v sobě. Speciální meditační techniky a práce s podvědomím jsou pak schopny přepsat škodlivé myšlenkové vzorce a strachy, díky čemuž je člověk schopen ty kroky, na které při koučinku přišel, realizovat. V případě, že bychom nepracovali s podvědomím, koučink by byl méně efektivní, protože by ve vás byla zablokovaná energie, která by veškeré pokusy o výstup ze začarovaného kruhu sabotovala.

V naší realitě již vše je

Díky výše zmíněnému postupu je možné si zmanifestovat naprosto nový život. A není to nic nevysvětlitelného, jednoduše se vám vyjasní mysl, začnete si uvědomovat souvislosti, jež vám dříve unikaly, vidět lidi, které jste v minulosti přehlíželi, a budete mít tu správnou energii, díky níž budete schopni vytěžit z každé příležitosti maximum. Vše, co potřebujeme ke štěstí, v naší realitě již je, jen strach nám často zabraňuje jednat tak, jak potřebujeme.

Jak jsem přišla ke svým schopnostem?

Jak už to tak bývá, nic není v životě zadarmo. Má schopnost cítit energie a vidět více než ostatní se probudila po traumatickém zážitku. Díky své síle, pomoci zvenčí, která ke mně přišla, koučovskému kurzu, studiu nejrůznějších metod práce s podvědomím, návštěvám mnoha zajímavých lidí a seminářů jsem pomohla nejen sobě, ale dokázala poradit i ostatním ve svém okolí. Nedokážu si představit, že bych toto neskutečně cenné poznání neměla dál rozvíjet a využívat k pomoci co nejvíce lidem.

Pokud Vás můj přístup a příběh zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Kontakt i více informací o mně naleznete na těchto stránkách.